Bugün ve Dünkü Maç Sonuçlarını Bizden Takip Edin! İddaa'da yer alan canlı maç sonuçları, Allsvenskan ligin IF Elfsborg - Hammarby IF maç sonuçları canlı iddaa, Copa Argentina ligin Agropecuario Argentino - Lujan canlı maç sonuçları mynet, Vysshaya Lig ligin Torpedo-BelAZ Zhodino - Dinamo Minsk canlı maç sonuçları wap günlük olarak canlı skorları burada!

CANLI MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
DK
Peru Premier Lig AperturaSport Boys
1 - 1
Deportivo Municipal'88
ABD MLSLos Angeles FC
0 - 0
Portland Timbers'31
Meksika Süper Kupa MXMonterrey
0 - 1
Necaxa'29


YAKINDA BAŞLAYACAK MAÇLAR

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
Copa do BrasilCruzeiro
-
Atletico Paranaense02:00

Detay
Copa do BrasilVasco da Gama
-
Bahia02:00

Detay
Trofeo de Campeon de CampeonesTigres UANL
-
Santos Laguna04:15

Detay
JLig 2Kyoto Sanga FC
-
Mito Hollyhock12:00

Detay
JLig 2Fagiano Okayama
-
Matsumoto Yamaga FC13:00

Detay
JLig 2Roasso Kumamoto
-
Machida Zelvia13:00

Detay
K Lig 2Seongnam FC
-
FC Anyang14:00

Detay
K Lig 2Seoul E-Land FC
-
Ansan Greeners FC14:00

Detay
U19 European Championship Group ANorway U19
-
Portugal U1915:00

Detay
Vysshaya LigTorpedo-BelAZ Zhodino
-
Dinamo Minsk18:45

Detay
SuperligaenFC Kobenhavn
-
Horsens19:00

Detay
AllsvenskanIF Elfsborg
-
Hammarby IF20:00

Detay
U19 European Championship Group AFinland U19
-
Italy U1920:00

Detay
Vysshaya LigDinamo Brest
-
Shakhtyor Soligorsk20:45

Detay
SuperligaenRanders FC
-
Brondby IF21:15

Detay
Copa ArgentinaAgropecuario Argentino
-
Lujan22:00

Detay
UrvalsdeildBreiðablik Kopavogur
-
Fjölnir Reykjavik22:15

Detay
UrvalsdeildFylkir Reykjavik
-
KR Reykjavik22:15

Detay


DÜNKÜ / BİTEN MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
Ekvador Premier A 1.AşamaLDU Quito
0-2
Deportivo CuencaMS

Detay
Ekvador Premier BFuerza Amarilla
1-1
America de QuitoMS
Şili İkinci LigColchagua
0-1
Malleco UnidoMS
Paraguay Intermedia LigSportivo Trinidense
0-0
Club River PlateMS
ABD MLSAtlanta United
1-1
Seattle SoundersMS

Detay
Hazırlık KulüplerPenafiel
0-0
Santa ClaraMS
Hazırlık KulüplerAtalanta
6-1
ChiassoMS
Dünya Kupası 2018 FinalFransa
4-2
HırvatistanMS
Hazırlık KulüplerBB Erzurumspor
1-3
SepahanMS
İsveç 1.Lig KuzeySkelleftea
0-2
Nyköpings BISMS
Hazırlık KulüplerSivasspor
1-1
Tractor SaziMS
İsveç 1.Lig KuzeyTeam TG FF
2-2
FK Linköping CityMS
İsveç 1.Lig GüneyKristianstads FF
1-3
Utsiktens BKMS
Malezya Süper LigSelangor FA
3-3
Kuala Lumpur FAMS
Hazırlık KulüplerBologna
4-0
La FioritaMS
Rusya 3.Lig PrivolzhyheZenit Penza II
1-1
DorozhnikMS
Afrika U20 Uluslar Kupası 3.TurGüney Afrika U20
0-0
Malavi U20MS
Belarus Premier LigDnepr Mogilev
1-2
GorodeyaMS

Detay
Hazırlık KulüplerHeracles
3-1
Ajax IIMS
Hazırlık KulüplerSlovan Liberec
1-1
Slask WroclawMS
Kamerun Elite ONEDragon De Yaounde
4-0
Yafoot FCMS
Kamerun Elite ONEEding Sport
0-1
APEJES AcademyMS
Hazırlık KulüplerBeşiktaş
1-4
CSKA MoscowMS
Norveç 3.Lig Grup 1Ullern
4-1
RilindjaMS
Norveç 3.Lig Grup 2Skedsmo
1-1
Ostsiden IL SellebakkMS
Kazakistan 1.LigKaspyi
0-4
Zhetysu IIMS
Letonya VirsligaVentspils
3-1
Metta / LU RigaMS
Finlandiya Kakkonen Grup BBK-46
0-1
SalPa SaloMS
İsveç AllsvenskanKalmar
0-1
DjurgardenMS

Detay
Norveç 2.Lig Grup 1Grorud IL
4-0
Hönefoss BKMS
İsveç AllsvenskanGIF Sundsvall
0-1
AIKMS

Detay
Norveç 2.Lig Grup 1Elverum
2-1
RaufossMS

Detay
Vietnam V-Lig 1Ha Noi T&T
3-3
Nam Dinh FCMS
Tayland 1.LigAir Force Central
3-2
Thai Port FCMS
Norveç 2.Lig Grup 1Moss
0-0
BaerumMS

Detay
İsveç AllsvenskanNorrköping
2-1
HackenMS

Detay
Norveç 2.Lig Grup 1Asker
3-2
FredrikstadMS

Detay
Kazakistan Premier LigIrtysh Pavlodar
1-2
Ordabasy ShymkentMS
Danimarka SüperligVendsyssel FF
3-2
OdenseMS
Norveç 3.Lig Grup 2Krakeroy IL
0-2
LorenskogMS
Norveç 3.Lig Grup 1Drobak / Frogn
1-4
IF ReadyMS
Çin Halk Cumhuriyeti 1.LigLiaoning FC
1-0
Zhejiang YitengMS
Endonezya Liga 1PSM Makassar
2-1
Bhayangkara Surabaya UtdMS
Hazırlık KulüplerWerder Bremen
1-0
MSV DuisburgMS
Hazırlık KulüplerBabelsberg
2-2
Blau-Weiß 90 BerlinMS
Letonya 1.LigAuda
7-2
BalvuMS
Hazırlık KulüplerTriglav
0-2
TrabzonsporMS
Hazırlık KulüplerBeerschot-Wilrijk
1-1
Waasland-BeverenMS
Belarus Premier LigTarpeda Minsk
1-1
Isloch MinskMS
Kenya Premier LigNakumatt
1-1
Zoo KerichoMS
Hazırlık KulüplerPaderborn
2-3
Norwich CityMS
Tayland 2.LigSamut Sakhon
1-0
ChiangmaiMS
Hazırlık KulüplerAtlas Delmenhorst
1-2
SW RehdenMS
Hazırlık KulüplerGenk
6-1
Spouwen-MopertingenMS
Tayland 1.LigBEC Tero Sasana
1-1
SuphanburiMS
Tayland 1.LigMuang Thong United
0-0
Nakhon RatchasimaMS
Hazırlık KulüplerAS Eupen
3-2
OlympiakosMS
Kamboçya C-LigPhnom Penh Crown
1-3
VisakhaMS
Hazırlık KulüplerJeddeloh
1-5
OsnabrückMS
Japonya J2 LigOmiya Ardija
1-0
Oita TrinitaMS

Detay
Vietnam V-Lig 1Song Lam Nghe An
2-1
Quang NamMS
Letonya VirsligaJelgava
3-2
Valmiera / BSSMS
Japonya J2 LigTochigi SC
1-0
Montedio YamagataMS

Detay
Japonya J2 LigEhime FC
1-0
Tokushima VortisMS

Detay
Japonya J2 LigAlbirex Niigata
0-1
Yokohama FCMS

Detay
Vietnam V-Lig 1Thanh Hoa
1-1
Quang NinhMS
Güney Kore K Lig 1Jeju United
1-2
DaeguMS

Detay
Güney Kore K Lig 1FC Seoul
1-1
Ulsan HyundaiMS

Detay
Danimarka SüperligFC Nordsjaelland
1-1
EsbjergMS

Detay
Estonya Esiliiga BLuunja
3-1
VoruMS
Güney Kore K Lig 1Pohang Steelers
0-0
GangwonMS

Detay
Singapur S-LigHome United
1-1
Balestier KhalsaMS

Detay
Singapur S-LigGeylang International
0-1
Warriors FCMS

Detay
Hazırlık KulüplerWestfalia Herne
1-0
LohfeldenMS
Japonya J2 LigTokyo Verdy
3-1
Renofa YamaguchiMS

Detay
Japonya J2 LigAvispa Fukuoka
3-1
Kamatamare SanukiMS

Detay
Japonya J2 LigVentforet Kofu
1-3
FC GifuMS

Detay
Japonya J2 LigJEF United
3-4
Zweigen KanazawaMS
Japonya Futbol Ligi 2.AşamaHonda FC
3-0
Verspah OitaMS
Güney Kore K Lig 2Suwon FC
1-1
GwangjuMS

Detay
Hazırlık KulüplerViktoria Zizkov
0-0
Bohemians 1905MS
Hazırlık KulüplerPaços De Ferreira
1-1
AmaranteMS
Endonezya Liga 1Arema Malang
2-2
PS TNIMS
Hazırlık KulüplerGöztepe
2-0
AltınorduMS
Japonya J3 LigTokyo U23
1-3
Cerezo Osaka U23MS
Japonya J3 LigYokohama SCC
0-0
Giravanz KitakyushuMS
Avustralya BrisbaneVirginia United
2-2
Brisbane KnightsMS
Avustralya Ulusal Premier Lig QueenslandBrisbane Olympic FC
3-0
Brisbane Roar U21MS
Japonya Futbol Ligi 2.AşamaImabari
2-2
Veertien KuwanaMS
Japonya J3 LigGrulla Morioka
0-3
SagamiharaMS
Japonya Futbol Ligi 2.AşamaYokogawa Musashino
0-0
Maruyasu IndustriesMS
Avustralya Eyalet Ligleri Güney AvustralyaWhite City Woodville
4-1
Fulham UnitedMS
Avustralya Ulusal Premier Lig Güney AvustralyaWest Adelaide
1-0
Para Hills KnightsMS
Avustralya Eyalet Ligleri Güney AvustralyaThe Cove
0-0
Cumberland UnitedMS
Avustralya Eyalet Ligleri Yeni Güney GallerParramatta Eagles
0-3
Central C. Mariners U21MS
Japonya Futbol Ligi 2.AşamaOsaka
2-3
Tegevajaro MiyazakiMS
Avustralya Ulusal Premier Lig Kuzey YGGEdgeworth Eagles
1-0
Hamilton OlympicMS
Avustralya Ulusal Premier Lig Kuzey YGGMaitland
2-0
Newcastle Jets U21MS
Avustralya Ulusal Premier Lig T-LigSouth Hobart
2-3
Northern RangersMS
Japonya Futbol Ligi 2.AşamaCobaltore Onagawa
0-1
MIO Biwako ShigaMS
Fiji Ulusal Futbol LigiLautoka
3-2
NadiMS
Toulon Dünya Gençlik Festivali 9.lukPortekiz U19
2-0
Çin U21MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Yeni Güney GallerSydney Olympic U20
0-0
APIA Leichhardt U20MS
ABD USLLA Galaxy II
1-0
Tulsa RoughnecksMS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWAdamstown Rosebud U20
4-1
Newcastle Jets U18MS
ABD USLFresno FC
4-0
Seattle Sounders IIMS
ABD USLSaint Louis FC
2-0
Swope Park RangersMS
Bolivya Premier Lig Apertura FinalThe Strongest
2-1
WilstermannMS
Bolivya Premier Lig Copa Sudamericana Play Off FinalGuabira
4-1
Real PotosiMS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWWeston Workers U20
1-0
Hamilton Olympic U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWCharlestown C. Blues U20
0-1
Newcastle Jets U18MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi QueenslandSWQ Thunder U20
5-3
Redlands United U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Yeni Güney GallerSydney Olympic U20
1-1
South Coast Wolves U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWEdgeworth Eagles U20
3-1
Adamstown Rosebud U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWCharlestown C. Blues U20
2-0
Valentine U20MS
Moldova Kupa Çeyrek FinalDinamo-Auto
3-0
DaciaMS
Kolombiya Primera A AperturaAmerica de Cali
2-1
Deportivo CaliMS
Paraguay Profesyonel Lig AperturaClub Guarani
0-4
Cerro PortenoMS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Başkent BölgesiCooma Tigers U20
4-0
Woden Weston U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Yeni Güney GallerSydney Olympic U20
0-3
Manly United U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWBroadmeadow Magic U20
2-1
Lambton Jaffas U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWWeston Workers U20
1-1
Lake Macquarie City U20MS
Brezilya Baiano 1-1.AşamaJacuipense
0-1
VitoriaMS
Afrika Uluslar Şampiyonası 3.lük MaçıLibya
1-1
SudanMS
İrlanda Munster Senior Kupası Yarı FinalWaterford FC
0-3
Cork CityMS
Panama Liga Nacional De Ascenso ClausuraAtletico Nacional
0-0
Costa del EsteMS
Panama LPF ClausuraSan Francisco
0-0
Chorrillo FCMS
Avustralya Ulusal Gençlik Ligi Grup BCanberra United U21
2-3
Newcastle Jets U21MS
Brezilya Cearense 1-1.AşamaCeara
5-2
Guarani De JuazerioMS
İzlanda Reykjavik Kupası Grup BLeiknir Reykjavik
3-1
Throttur ReykjavikMS
Brezilya Sao Paulo Gençlik Kupası Grup 27Palmeiras U20
3-0
Luverdense MT U19MS
Brezilya Sao Paulo Gençlik Kupası Grup 27Taubate U20
3-0
Moto Club MA U20MS
Brezilya Sao Paulo Gençlik Kupası Grup 4Santos U20
3-0
América RN U20MS
Macaristan Kupa 3.TurVarda SE
0-1
Puskas FCMS
El Salvador Primera Lig AperturaAlianza
5-0
AguilaMS
El Salvador Primera Lig AperturaDragon
3-2
FASMS
El Salvador Primera Lig AperturaIsidro Metapan
4-2
Luis Angel FirpoMS
El Salvador Primera Lig AperturaSanta Tecla
3-1
PasaquinaMS
El Salvador Primera Lig AperturaMunicipal Limeno
3-0
SonsonateMS
El Salvador Primera Lig AperturaAudaz
1-2
ChalatenangoMS
Kosta Rika Premier Lig AperturaAlajuelense
3-3
CS CartaginesMS
Hazırlık ÜlkelerTrinidad & Tobago
2-2
GrenadaMS
Venezuela Premier Lig Clausura Çeyrek FinalEstudiantes De Merida
0-1
MonagasMS
Şili Tercera ATomas Greig
5-4
Estación CentralMS
Şili Tercera AProvincial Ovalle
3-3
Real San JoaquínMS
Hazırlık KulüplerGranada II
0-0
Sevilla IIMS