Bugün ve Dünkü Maç Sonuçlarını Bizden Takip Edin! İddaa'da yer alan canlı maç sonuçları, LaLiga ligin Valencia - Deportivo La Coruna maç sonuçları livescore, LaLiga ligin Athletic Bilbao - Espanyol maç sonucu, LaLiga ligin Atletico Madrid - Eibar maç sonuçları voleybol günlük olarak canlı skorları burada!

CANLI MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
DK
Tayland 1.LigPattaya United
0 - 3
Buriram United'59
Hazırlık ÜlkelerRusya U21
0 - 0
Güney Kıbrıs U21'57
Tayland 1.LigBangkok Glass
1 - 0
Suphanburi'59
Tayland 1.LigThai Port FC
5 - 1
Siam Navy'58
Rusya 2.Lig MerkezZorkiy
2 - 0
Dinamo Bryansk'59
Rusya 2.Lig MerkezSaturn Ramenskoye
1 - 1
Torpedo Moscow'58
Rusya 2.Lig BatıKolomna
0 - 1
Tekstilshchik'56
Vietnam V-Lig 1Quang Ninh
0 - 1
Thanh Hoa'50
Rusya 2.Lig Ural-PovolzhyeFK Orenburg II
1 - 0
Mordovia Saransk'55
Rusya 2.Lig Ural-PovolzhyeNosta Novotroitsk
0 - 0
Volga Ulyanovsk'54
Belarus 1.LigZorka-BDU Minsk
2 - 0
Khimik Svetlogorsk'49
Çek Cumhuriyeti FNLVitkovice
2 - 1
Banik SokolovIY
Çek Cumhuriyeti FNLVarnsdorf
0 - 0
MAS TaborskoIY
Çek Cumhuriyeti FNLFrydek-Mistek
0 - 0
Usti Nad LabemIY
Çek Cumhuriyeti FNLHradec Kralove
0 - 3
OpavaIY
Çek Cumhuriyeti FNLCeske Budejovice
0 - 0
TrinecIY
Çek Cumhuriyeti FNLOlympia Hradec Kralove
2 - 0
ZnojmoIY
Çek Cumhuriyeti FNLGraffin Vlasim
0 - 0
Viktoria ZizkovIY
Çek Cumhuriyeti FNLPribram
1 - 0
FK PardubiceIY
Galler Premier Lig Avrupa Ligi Play Off FinalCefn Druids
1 - 0
Cardiff MUIY
Norveç 3.Lig Grup 1Oppsal
2 - 0
Herd'45
Çin Halk Cumhuriyeti 1.LigMeizhou Hakka
0 - 0
Wuhan Zall'44
Çin Halk Cumhuriyeti 1.LigNei Mongol Zhongyou
1 - 0
Beijing Enterprises'43
Çin Halk Cumhuriyeti 1.LigShijiazhuang Ever Bright
1 - 0
Xinjiang Tianshan'42
Çin Halk Cumhuriyeti Süper LigDalian Yifang
0 - 1
Guizhou Zhicheng'38
Danimarka 1.LigViborg
0 - 0
Brabrand'30
Danimarka 1.LigFC Fredericia
1 - 1
Vendsyssel FF'30
Danimarka 1.LigThisted
0 - 1
Vejle'29
Danimarka 1.LigRoskilde
1 - 0
Fremad Amager'28
Danimarka 1.LigNykobing
2 - 0
Skive IK'27
Danimarka 1.LigEsbjerg
0 - 0
HB Koge'27
Rusya 2.Lig BatıVeles
1 - 0
Kazanka'17
Estonya Premium LigVaprus
0 - 0
Tallinna Kalev'15
Letonya VirsligaMetta / LU Riga
0 - 0
Spartaks Jurmala'15
Tayland 1.LigMuang Thong United
0 - 0
Sukhothai'15
Çin Halk Cumhuriyeti Süper LigShanghai SIPG
0 - 0
Jiangsu Suning'14


YAKINDA BAŞLAYACAK MAÇLAR

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
AllsvenskanHammarby IF
-
AIK16:00

Detay
Premier Lig RelegationPromotion PlayoffsJomo Cosmos
-
Black Leopards16:00

Detay
SuperettanIFK Varnamo
-
Halmstads BK16:00

Detay
Serie AGenoa
-
Torino16:00

Detay
Premier LigKapaz PFK
-
Neftçi Baku16:15

Detay
Premier LigSumqayit
-
Zir FK16:15

Detay
Premier LigSbail FK
-
Keşl FK16:15

Detay
Liga 1Persela Lamongan
-
Persija Jakarta16:30

Detay
LaLiga 2Numancia
-
Osasuna17:00

Detay
First DivisionCabinteely
-
Galway United17:00

Detay
VirsligaValmiera Glass VIA
-
Liep17:00

Detay
2nd Division avd 1FK Mjolner
-
Honefoss BK17:00

Detay
Premier Lig Championship roundVeres Rivne
-
Mariupol17:00

Detay
Premier Lig Championship roundVorskla Poltava
-
Zorya Luhansk17:00

Detay
Brasileiro Serie AVitoria
-
Ceara SC17:00

Detay
LaLigaAthletic Bilbao
-
Espanyol17:15

Detay
BundesligaLASK Linz
-
Wolfsberger AC17:30

Detay
BundesligaRapid Wien
-
SCR Altach17:30

Detay
BundesligaRed Bull Salzburg
-
Mattersburg17:30

Detay
BundesligaSKN St Pölten
-
Austria Wien17:30

Detay
BundesligaSK Sturm Graz
-
Flyeralarm Admira17:30

Detay
Regionalliga EastFlyeralarm Admira II
-
Wiener Sport-Club17:30

Detay
Parva Liga Championship RoundLudogorets Razgrad
-
Botev Plovdiv17:30

Detay
Premiership RelegationPromotionPartick Thistle
-
Livingston17:30

Detay
Eredivisie RelegationPromotion PlayoffsDe Graafschap
-
Almere City FC17:45

Detay
PrvaLigaDom
-
Kr17:50

Detay
Premijer Liga Championship RoundH
-
FK Krupa18:00

Detay
Premijer Liga Championship RoundRadnik Bijeljina
-
NK 18:00

Detay
I ligaPuszcza Niepo
-
Gornik 18:00

Detay
PrvaLigaAnkaran Hrvatini
-
Celje18:00

Detay
Premier Lig RelegationPromotionTambov
-
Amkar Perm18:00

Detay
AllsvenskanMalmö FF
-
BK Hacken18:30

Detay
SuperettanHelsingborgs IF
-
Örgryte IS18:30

Detay
LaLiga 2Alcorcon
-
Rayo Vallecano19:00

Detay
LaLiga 2Real Zaragoza
-
Albacete Balompie19:00

Detay
First Division A Championship RoundClub Brugge
-
KAA Gent19:00

Detay
First Division A Championship RoundRCS Charleroi
-
Standard Liege19:00

Detay
First Division A Championship RoundRSC Anderlecht
-
KRC Genk19:00

Detay
Primera B Torneo TransicionMagallanes
-
Rangers de Talca19:00

Detay
2nd Division avd 2Hodd IL
-
Vidar19:00

Detay
Ekstraklasa Championship RoundGornik Zabrze
-
Wis19:00

Detay
Ekstraklasa Championship RoundJagiellonia Bia
-
Wis19:00

Detay
Ekstraklasa Championship RoundKorona Kielce
-
Zag19:00

Detay
Ekstraklasa Championship RoundLech Pozna
-
Legia Warszawa19:00

Detay
Serie ACagliari
-
Atalanta19:00

Detay
Serie AChievoVerona
-
Benevento19:00

Detay
Serie AMilan
-
Fiorentina19:00

Detay
Serie ANapoli
-
Crotone19:00

Detay
Serie ASPAL
-
Sampdoria19:00

Detay
Serie AUdinese
-
Bologna19:00

Detay
Taca de PortugalCD Aves
-
Sporting CP19:15

Detay
Primera B AperturaUniversitario de Popayan
-
Deportivo Pereira19:30

Detay
LaLigaAtletico Madrid
-
Eibar19:30

Detay
Parva Liga Championship RoundCSKA Sofia
-
Beroe Stara Zagora20:00

Detay
Serie A Primera EtapaEl Nacional
-
LDU Quito20:00

Detay
Primera Division Intermedio Serie ADanubio
-
Cerro20:15

Detay
Primera B Nacional Promotion PlayoffBrown de Adrogue
-
Sarmiento20:35

Detay
Liga 1 Championship roundCFR Cluj
-
Viitorul Constana20:45

Detay
Liga 1 Championship roundCSM Politehnica Iaşi
-
Universitatea Craiova20:45

Detay
Liga 1 Championship roundFCSB
-
Astra Giurgiu20:45

Detay
Major Lig SoccerMinnesota United
-
Sporting Kansas City21:00

Detay
LaLiga 2Cordoba
-
Almeria21:00

Detay
Primera Division Intermedio Serie ARacing de Montevideo
-
Fenix21:00

Detay
Premier Lig RelegationPromotionAnzhi Makhachkala
-
Yenisey Krasnoyarsk21:00

Detay
Primera Division AperturaDeportivo USMP
-
UTC de Cajamarca21:30

Detay
Lega Pro Promotion PlayoffsCosenza
-
Trapani21:30

Detay
Lega Pro Promotion PlayoffsFeralpisalo
-
Alessandria21:30

Detay
Lega Pro Promotion PlayoffsJuve Stabia
-
Reggiana21:30

Detay
Lega Pro Promotion PlayoffsPiacenza
-
Sambenedettese21:30

Detay
Lega Pro Promotion PlayoffsViterbese Castrense
-
Pisa21:30

Detay
LaLigaBarcelona
-
Real Sociedad21:45

Detay
Serie ALazio
-
Inter21:45

Detay
Serie ASassuolo
-
Roma21:45

Detay
Primera DivisionAntofagasta
-
Everton de Vina del Mar22:00

Detay
Primera B Torneo TransicionSantiago Morning
-
Coquimbo Unido22:00

Detay
Brasileiro Serie AAmerica Mineiro
-
Botafogo22:00

Detay
Brasileiro Serie AParana Clube
-
Gremio22:00

Detay
Brasileiro Serie ASport Recife
-
Corinthians22:00

Detay
Brasileiro Serie ASao Paulo
-
Santos22:00

Detay
Primera B Torneo TransicionDeportes La Serena
-
San Marcos de Arica22:30

Detay
Major Lig SoccerChicago Fire
-
Houston Dynamo23:00

Detay
Primera B Nacional Promotion PlayoffSan Martin de Tucuman
-
Agropecuario Argentino23:00

Detay
Primera B Torneo TransicionNublense
-
Cobreloa23:00

Detay
Primera B AperturaAtletico Cali
-
Cucuta Deportivo23:30

Detay


DÜNKÜ / BİTEN MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
Estonya Esiliiga AFC Maardu
3-2
FC Levadia Tallinn IIMS
Çin Halk Cumhuriyeti Süper LigTianjin Quanjian
2-1
Shanghai ShenhuaMS
Vietnam V-Lig 1Quang Nam
1-1
Song Lam Nghe AnMS
Rusya 2.Lig Ural-PovolzhyeKrylya Sovetov II
1-2
ChelyabinskMS
İspanya Primera LigValencia
2-1
Deportivo La CorunaMS
Litvanya A LigiTrakai
1-0
Lietava JonavaMS
Estonya Esiliiga ANomme JK Kalju II
0-5
Tartu SantosMS
İspanya 2.LigBarcelona II
3-1
CadizMS
Romanya 2.LigAcademica Clinceni
0-1
HermannstadtMS
Güney Kore K Lig 2Anyang
3-2
GwangjuMS
Moğolistan Premier LigGepro
0-3
GoyoMS
Rusya 2.Lig Ural-PovolzhyeUral II
2-3
NeftekhimikMS
Kamboçya C-LigNaga Corp
4-1
Soltilo AngkorMS
Çek Cumhuriyeti 3.Lig MSFLViktoria Otrokovice
0-3
Hodonin-SardiceMS
Çek Cumhuriyeti 3.Lig CFLPrevysov
2-2
Sokol CizovaMS
Japonya J1 LigVissel Kobe
4-0
Consadole SapporoMS
Avustralya BrisbaneBayside United
3-0
Brisbane KnightsMS
Japonya J2 LigEhime FC
1-2
Kyoto SangaMS
Romanya 2.LigRapid Suceava
2-3
Ştiinta MiroslavaMS
Romanya 2.LigMetalul Reşita
0-1
Dacia MioveniMS
Hong Kong HKFA 1.LigShatin SA
3-1
Kwun TongMS
Hong Kong HKFA 1.LigCitizen AA
1-3
MutualMS
Çin Halk Cumhuriyeti 1.LigDalian Transcendence
1-1
Shenzhen FCMS
Çin Halk Cumhuriyeti Süper LigBeijing Renhe
2-0
Guangzhou EvergrandeMS
Hong Kong HKFA 1.LigEastern District
4-2
Hoi KingMS
Hong Kong HKFA 1.LigWong Tai Sin
0-5
Hong Kong FCMS
Avustralya Ulusal Premier Lig Güney AvustralyaWest Adelaide
1-3
Adelaide OlympicMS
Hong Kong HKFA 1.LigWanchai
1-4
Tung SingMS
Hong Kong HKFA 1.LigWing Yee
5-0
Sun Hei SCMS
Hong Kong HKFA 1.LigDouble Flower
0-4
South ChinaMS
Japonya J1 LigSanfrecce Hiroshima
0-2
Cerezo OsakaMS
Güney Kore K Lig 1Pohang Steelers
1-1
Suwon BluewingsMS
Güney Kore K Lig 1FC Seoul
0-4
Jeonbuk MotorsMS
Avustralya FFA Kupası 6.TurGwelup Croatia
2-1
SubiacoMS
Avustralya Ulusal Premier Lig VictoriaHeidelberg United
6-1
Kingston CityMS
Japonya J1 LigKawasaki Frontale
3-0
Shimizu S-PulseMS
Japonya J1 LigSagan Tosu
0-0
FC TokyoMS
Avustralya Ulusal Premier Lig VictoriaSouth Melbourne
0-3
Avondale HeightsMS
Moğolistan Premier LigArvis
0-8
KhangaridMS
Avustralya Ulusal Premier Lig Güney AvustralyaAdelaide United U21
3-3
Sturt LionsMS
Avustralya Ulusal Premier Lig Güney AvustralyaWest Torrens Birkalla
1-1
Adelaide CometsMS
Avustralya Ulusal Premier Lig Yeni Güney GallerHakoah Sydney City
1-3
APIA Leichhardt TigersMS
Avustralya Ulusal Premier Lig Yeni Güney GallerSouth Coast Wolves
1-0
Marconi StallionsMS
Japonya J2 LigMatsumoto Yamaga
1-0
Avispa FukuokaMS
Japonya J2 LigKamatamare Sanuki
0-3
Ventforet KofuMS
Japonya J2 LigZweigen Kanazawa
0-0
Tokushima VortisMS
Japonya J2 LigYokohama FC
3-3
JEF UnitedMS
Japonya J1 LigKashima Antlers
1-2
Vegalta SendaiMS
Japonya J2 LigAlbirex Niigata
0-0
Montedio YamagataMS
Japonya J1 LigNagoya Grampus
2-3
Kashiwa ReysolMS
Avustralya Ulusal Premier Lig Başkent BölgesiCanberra FC
4-1
Woden ValleyMS
Japonya J3 LigGiravanz Kitakyushu
0-4
Gamba Osaka U23MS
Avustralya Ulusal Premier Lig VictoriaMelbourne Knights
3-2
Bulleen LionsMS
Güney Kore K Lig 1Incheon United
1-1
Ulsan HyundaiMS
Güney Kore K Lig 1Sangju Sangmu
0-0
Jeju UnitedMS
Japonya J2 LigOita Trinita
2-2
Renofa YamaguchiMS
Japonya J2 LigTochigi SC
0-0
Machida ZelviaMS
Avustralya Ulusal Premier Lig Kuzey YGGValentine Phoenix
1-2
Adamstown RosebudsMS
Avustralya Ulusal Premier Lig QueenslandSunshine Coast
1-4
North Queensland UnitedMS
Japonya J2 LigRoasso Kumamoto
2-1
Mito HollyHockMS
Japonya J3 LigGrulla Morioka
0-4
Fujieda MYFCMS
Japonya J3 LigAzul Claro Numazu
0-0
Fukushima UnitedMS
Japonya J3 LigBlaublitz Akita
1-2
Parceiro NaganoMS
ABD USLLas Vegas Lights
0-2
Real MonarchsMS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Yeni Güney GallerSydney Olympic U20
1-1
South Coast Wolves U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWEdgeworth Eagles U20
3-1
Adamstown Rosebud U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWCharlestown C. Blues U20
2-0
Valentine U20MS
Moldova Kupa Çeyrek FinalDinamo-Auto
3-0
DaciaMS
Kolombiya Primera A AperturaAmerica de Cali
2-1
Deportivo CaliMS
Paraguay Profesyonel Lig AperturaClub Guarani
0-4
Cerro PortenoMS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Başkent BölgesiCooma Tigers U20
4-0
Woden Weston U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Yeni Güney GallerSydney Olympic U20
0-3
Manly United U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWBroadmeadow Magic U20
2-1
Lambton Jaffas U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWWeston Workers U20
1-1
Lake Macquarie City U20MS
Brezilya Baiano 1-1.AşamaJacuipense
0-1
VitoriaMS
Afrika Uluslar Şampiyonası 3.lük MaçıLibya
1-1
SudanMS
İrlanda Munster Senior Kupası Yarı FinalWaterford FC
0-3
Cork CityMS
Panama Liga Nacional De Ascenso ClausuraAtletico Nacional
0-0
Costa del EsteMS
Panama LPF ClausuraSan Francisco
0-0
Chorrillo FCMS
Avustralya Ulusal Gençlik Ligi Grup BCanberra United U21
2-3
Newcastle Jets U21MS
Brezilya Cearense 1-1.AşamaCeara
5-2
Guarani De JuazerioMS
İzlanda Reykjavik Kupası Grup BLeiknir Reykjavik
3-1
Throttur ReykjavikMS
Brezilya Sao Paulo Gençlik Kupası Grup 27Palmeiras U20
3-0
Luverdense MT U19MS
Brezilya Sao Paulo Gençlik Kupası Grup 27Taubate U20
3-0
Moto Club MA U20MS
Brezilya Sao Paulo Gençlik Kupası Grup 4Santos U20
3-0
América RN U20MS
Macaristan Kupa 3.TurVarda SE
0-1
Puskas FCMS
El Salvador Primera Lig AperturaAlianza
5-0
AguilaMS
El Salvador Primera Lig AperturaDragon
3-2
FASMS
El Salvador Primera Lig AperturaIsidro Metapan
4-2
Luis Angel FirpoMS
El Salvador Primera Lig AperturaSanta Tecla
3-1
PasaquinaMS
El Salvador Primera Lig AperturaMunicipal Limeno
3-0
SonsonateMS
El Salvador Primera Lig AperturaAudaz
1-2
ChalatenangoMS
Kosta Rika Premier Lig AperturaAlajuelense
3-3
CS CartaginesMS
Hazırlık ÜlkelerTrinidad & Tobago
2-2
GrenadaMS
Venezuela Premier Lig Clausura Çeyrek FinalEstudiantes De Merida
0-1
MonagasMS
Şili Tercera ATomas Greig
5-4
Estación CentralMS
Şili Tercera AProvincial Ovalle
3-3
Real San JoaquínMS
Hazırlık KulüplerGranada II
0-0
Sevilla IIMS