Webspormacizle.com İddaa tahminleri, günlük hazır banko kuponlar ve maçları ziyaretçilerine ücretsiz olarak sunar. Bunun yanında canlı maç izleme, maç özetleri ve canlı maç sonuçları Webspormacizle.com'da yer almaktadır. Avrupa'da en çok oranı düşen maçlar, dünyada bütün liglerin puan tablosunu anlık olarak takip edebilirsiniz!

GÜNÜN İDDAA TAHMİNLERİ

 Saat
Karşılaşma
1
X
2
TAHMİN
 00:00
Universitario de Deportes - FBC Melgar
2.20
3.29
2.79
MSX

Detay
 00:30
Universidad de Concepcion - Universidad Catolica
2.70
3.20
2.60
MSX

Detay
 00:30
Club Olimpia - CA 3 de Febrero
1.19
6.00
9.00
MS1

Detay
 01:00
Fluminense - Atletico Paranaense
1.90
3.30
4.20
MS1

Detay
 01:00
Moghreb Tetouan - Hassania Agadir
3.60
3.00
2.00
MS2

Detay
 01:00
Racing Athletic Club - Raja Club Athletic
1.50
3.75
1.50
MSX

Detay
 01:00
Rapide Oued Zem - FUS Rabat
2.87
2.87
2.40
MSX

Detay
 01:00
Wydad Athletic Club - Chabab Atlas Khenifra
1.53
3.40
6.00
MS1

Detay
 01:00
Penarol - River Plate URU
1.57
3.75
4.75
MS1

Detay
 01:15
Deportes Tolima - Once Caldas
1.75
3.29
4.59
MS1

Detay

Tümünü Göster


BANKO KUPONLAR

 Taşdöven ÇETİN - 10 TL ile 190 TL Kazandırıyor.
Athletic Bilbao - Espanyol1.722,5 Ü
Atletico Madrid - Eibar2.10İY1
Barcelona - Real Sociedad1.442,5 Ü
Genoa - Torino1.40KG Var
Cagliari - Atalanta2.623,5 Ü

 Bu kupona 1190 oy verilmiştir.

Tümünü Göster


CANLI MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
DK
Tayland 1.LigPattaya United
1 - 3
Buriram United'65
Hazırlık ÜlkelerRusya U21
0 - 0
Güney Kıbrıs U21'63
Tayland 1.LigBangkok Glass
1 - 0
Suphanburi'65
Tayland 1.LigThai Port FC
5 - 1
Siam Navy'64
Rusya 2.Lig MerkezZorkiy
2 - 0
Dinamo Bryansk'65


YAKINDA BAŞLAYACAK MAÇLAR

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
AllsvenskanHammarby IF
-
AIK16:00

Detay
Premier Lig RelegationPromotion PlayoffsJomo Cosmos
-
Black Leopards16:00

Detay
SuperettanIFK Varnamo
-
Halmstads BK16:00

Detay
Serie AGenoa
-
Torino16:00

Detay
Premier LigKapaz PFK
-
Neftçi Baku16:15

Detay
Premier LigSumqayit
-
Zir FK16:15

Detay
Premier LigSbail FK
-
Keşl FK16:15

Detay
Liga 1Persela Lamongan
-
Persija Jakarta16:30

Detay
LaLiga 2Numancia
-
Osasuna17:00

Detay
First DivisionCabinteely
-
Galway United17:00

Detay
VirsligaValmiera Glass VIA
-
Liep17:00

Detay
2nd Division avd 1FK Mjolner
-
Honefoss BK17:00

Detay
Premier Lig Championship roundVeres Rivne
-
Mariupol17:00

Detay
Premier Lig Championship roundVorskla Poltava
-
Zorya Luhansk17:00

Detay
Brasileiro Serie AVitoria
-
Ceara SC17:00

Detay
LaLigaAthletic Bilbao
-
Espanyol17:15

Detay
BundesligaLASK Linz
-
Wolfsberger AC17:30

Detay
BundesligaRapid Wien
-
SCR Altach17:30

Detay
BundesligaRed Bull Salzburg
-
Mattersburg17:30

Detay
BundesligaSKN St Pölten
-
Austria Wien17:30

Detay
BundesligaSK Sturm Graz
-
Flyeralarm Admira17:30

Detay
Regionalliga EastFlyeralarm Admira II
-
Wiener Sport-Club17:30

Detay
Parva Liga Championship RoundLudogorets Razgrad
-
Botev Plovdiv17:30

Detay
Premiership RelegationPromotionPartick Thistle
-
Livingston17:30

Detay
Eredivisie RelegationPromotion PlayoffsDe Graafschap
-
Almere City FC17:45

Detay
PrvaLigaDom
-
Kr17:50

Detay
Premijer Liga Championship RoundH
-
FK Krupa18:00

Detay
Premijer Liga Championship RoundRadnik Bijeljina
-
NK 18:00

Detay
I ligaPuszcza Niepo
-
Gornik 18:00

Detay
PrvaLigaAnkaran Hrvatini
-
Celje18:00

Detay
Premier Lig RelegationPromotionTambov
-
Amkar Perm18:00

Detay
AllsvenskanMalmö FF
-
BK Hacken18:30

Detay
SuperettanHelsingborgs IF
-
Örgryte IS18:30

Detay
LaLiga 2Alcorcon
-
Rayo Vallecano19:00

Detay
LaLiga 2Real Zaragoza
-
Albacete Balompie19:00

Detay
First Division A Championship RoundClub Brugge
-
KAA Gent19:00

Detay
First Division A Championship RoundRCS Charleroi
-
Standard Liege19:00

Detay
First Division A Championship RoundRSC Anderlecht
-
KRC Genk19:00

Detay
Primera B Torneo TransicionMagallanes
-
Rangers de Talca19:00

Detay
2nd Division avd 2Hodd IL
-
Vidar19:00

Detay
Ekstraklasa Championship RoundGornik Zabrze
-
Wis19:00

Detay
Ekstraklasa Championship RoundJagiellonia Bia
-
Wis19:00

Detay
Ekstraklasa Championship RoundKorona Kielce
-
Zag19:00

Detay
Ekstraklasa Championship RoundLech Pozna
-
Legia Warszawa19:00

Detay
Serie ACagliari
-
Atalanta19:00

Detay
Serie AChievoVerona
-
Benevento19:00

Detay
Serie AMilan
-
Fiorentina19:00

Detay
Serie ANapoli
-
Crotone19:00

Detay
Serie ASPAL
-
Sampdoria19:00

Detay
Serie AUdinese
-
Bologna19:00

Detay
Taca de PortugalCD Aves
-
Sporting CP19:15

Detay
Primera B AperturaUniversitario de Popayan
-
Deportivo Pereira19:30

Detay
LaLigaAtletico Madrid
-
Eibar19:30

Detay
Parva Liga Championship RoundCSKA Sofia
-
Beroe Stara Zagora20:00

Detay
Serie A Primera EtapaEl Nacional
-
LDU Quito20:00

Detay
Primera Division Intermedio Serie ADanubio
-
Cerro20:15

Detay
Primera B Nacional Promotion PlayoffBrown de Adrogue
-
Sarmiento20:35

Detay
Liga 1 Championship roundCFR Cluj
-
Viitorul Constana20:45

Detay
Liga 1 Championship roundCSM Politehnica Iaşi
-
Universitatea Craiova20:45

Detay
Liga 1 Championship roundFCSB
-
Astra Giurgiu20:45

Detay
Major Lig SoccerMinnesota United
-
Sporting Kansas City21:00

Detay
LaLiga 2Cordoba
-
Almeria21:00

Detay
Primera Division Intermedio Serie ARacing de Montevideo
-
Fenix21:00

Detay
Premier Lig RelegationPromotionAnzhi Makhachkala
-
Yenisey Krasnoyarsk21:00

Detay
Primera Division AperturaDeportivo USMP
-
UTC de Cajamarca21:30

Detay
Lega Pro Promotion PlayoffsCosenza
-
Trapani21:30

Detay
Lega Pro Promotion PlayoffsFeralpisalo
-
Alessandria21:30

Detay
Lega Pro Promotion PlayoffsJuve Stabia
-
Reggiana21:30

Detay
Lega Pro Promotion PlayoffsPiacenza
-
Sambenedettese21:30

Detay
Lega Pro Promotion PlayoffsViterbese Castrense
-
Pisa21:30

Detay
LaLigaBarcelona
-
Real Sociedad21:45

Detay
Serie ALazio
-
Inter21:45

Detay
Serie ASassuolo
-
Roma21:45

Detay
Primera DivisionAntofagasta
-
Everton de Vina del Mar22:00

Detay
Primera B Torneo TransicionSantiago Morning
-
Coquimbo Unido22:00

Detay
Brasileiro Serie AAmerica Mineiro
-
Botafogo22:00

Detay
Brasileiro Serie AParana Clube
-
Gremio22:00

Detay
Brasileiro Serie ASport Recife
-
Corinthians22:00

Detay
Brasileiro Serie ASao Paulo
-
Santos22:00

Detay
Primera B Torneo TransicionDeportes La Serena
-
San Marcos de Arica22:30

Detay
Major Lig SoccerChicago Fire
-
Houston Dynamo23:00

Detay
Primera B Nacional Promotion PlayoffSan Martin de Tucuman
-
Agropecuario Argentino23:00

Detay
Primera B Torneo TransicionNublense
-
Cobreloa23:00

Detay
Primera B AperturaAtletico Cali
-
Cucuta Deportivo23:30

Detay


DÜNKÜ / BİTEN MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
Estonya Esiliiga AFC Maardu
3-2
FC Levadia Tallinn IIMS
Çin Halk Cumhuriyeti Süper LigTianjin Quanjian
2-1
Shanghai ShenhuaMS
Vietnam V-Lig 1Quang Nam
1-1
Song Lam Nghe AnMS
Rusya 2.Lig Ural-PovolzhyeKrylya Sovetov II
1-2
ChelyabinskMS
İspanya Primera LigValencia
2-1
Deportivo La CorunaMS


Tümünü Göster


GENİŞ EKRAN İDDAA PROGRAMI

Hollanda Playoff20/05/2018 15:30
370 - Sparta Rotterdam - Emmen
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.65
3.30
3.40
1.80
1.55
İtalya Serie A20/05/2018 16:00
371 - Genoa - Torino
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.20
3.00
2.40
2.15
1.35


İsveç Allsvenskan20/05/2018 16:00
372 - Hammarby - AIK Stockholm
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.40
2.90
2.30
1.65
1.70

Tümünü Göster


ORANI DÜŞEN MAÇLAR

İngiltere Lig One27 Mayıs 15:00
Rotherham - Shrewsbury
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.50
2.37
3.25
3.30
2.79
2.90
2.00
1.66
1.80
2.14
Champions Lig26 Mayıs 19:45
Real Madrid - Liverpool
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.29
2.14
3.60
3.60
2.87
3.10
2.39
2.70
1.53
1.44


World Cup23 Haziran 19:00
Germany - Sweden
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.53
1.50
3.79
4.00
6.50
7.00
2.00
2.00
1.80
1.80

Tümünü Göster