Webspormacizle.com İddaa tahminleri, günlük hazır banko kuponlar ve maçları ziyaretçilerine ücretsiz olarak sunar. Bunun yanında canlı maç izleme, maç özetleri ve canlı maç sonuçları Webspormacizle.com'da yer almaktadır. Avrupa'da en çok oranı düşen maçlar, dünyada bütün liglerin puan tablosunu anlık olarak takip edebilirsiniz!

GÜNÜN İDDAA TAHMİNLERİ

 Saat
Karşılaşma
1
X
2
TAHMİN
 01:30
Deportivo Cuenca - Jorge Wilstermann
1.83
3.40
4.50
MS1

Detay
 01:30
Chapecoense - Bahia
2.00
3.10
4.20
MS1

Detay
 01:30
Cruzeiro - America Mineiro
1.40
4.33
8.50
MS1

Detay
 02:00
Santos - Palmeiras
2.87
3.00
2.60
MSX

Detay
 02:00
Vasco da Gama - Fluminense
2.14
3.40
3.30
MS1

Detay
 02:00
Club Libertad - Sportivo Luqueno
1.57
3.60
5.00
MS1

Detay
 03:00
Vitoria - Parana Clube
1.85
3.30
4.50
MS1

Detay
 03:00
Minnesota United - New England Revolution
2.25
3.75
2.80
MSX

Detay
 03:30
Chicago Fire - Louisville City FC
1.44
4.50
6.50
MS1

Detay
 03:30
Houston Dynamo - Sporting Kansas City
2.00
3.75
3.40
MS1

Detay

Tümünü Göster


BANKO KUPONLAR

 Ergök ÜNSAL - 10 TL ile 57 TL Kazandırıyor.
FC Prishtina - Fola Esch1.28Ç.Ş 12
Keşl FK - Balzan1.66MS1
Maccabi Tel Aviv - Ferencvarosi TC1.28Ç.Ş 12
Sarpsborg 08 - İBV1.72İY1
Shakhtyor Soligorsk - Connahs Quay Nomads1.22MS1

 Bu kupona 1326 oy verilmiştir.

Tümünü Göster


CANLI MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
DK


YAKINDA BAŞLAYACAK MAÇLAR

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
UEFA Europa Lig QualificationKairat Almaty
-
UE Engordany16:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationTobol Kostanay
-
FC Samtredia16:00

Detay
Club Friendly GamesWolverhampton
-
Ajax16:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationDinamo Minsk
-
Derry City18:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationFC Gandzasar Kapan
-
Lech Pozna18:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationIrtysh Pavlodar
-
Trakai18:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationKF Laçi
-
Anorthosis Famagusta18:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationViitorul Constana
-
Racing FC Union Luxembourg18:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationGzira United FC
-
FK Radnicki Ni19:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationMolde FK
-
Glenavon19:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationNomme Kalju
-
Stjarnan Garðabaer19:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationSlavia Sofia
-
Ilves Tampere19:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationRiga FC
-
CSKA Sofia19:30

Detay
UEFA Europa Lig QualificationSlovan Bratislava
-
Milsami Orhei19:30

Detay
UEFA Europa Lig QualificationAIK
-
Shamrock Rovers20:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationApollon Limassol
-
Stumbras Kaunas20:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationBK Hacken
-
Liep20:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationDinamo Tbilisi
-
DAC Dunajska Streda20:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationFC Prishtina
-
Fola Esch20:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationKeşl FK
-
Balzan20:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationMaccabi Tel Aviv
-
Ferencvarosi TC20:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationSarpsborg 08
-
İBV20:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationShakhtyor Soligorsk
-
Connahs Quay Nomads20:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationVardar Skopje
-
Pyunik20:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationZaria B
-
Gornik Zabrze20:00

Detay
UEFA Europa Lig Qualification
-
Kİ Klaksvik20:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationFC Nordsjaelland
-
Cliftonville20:30

Detay
UEFA Europa Lig QualificationProgres Niederkorn
-
FK Gabala20:30

Detay
UEFA Europa Lig QualificationBeitar Jerusalem
-
Chikhura Sachkhere20:45

Detay
UEFA Europa Lig QualificationFC Kobenhavn
-
KuPS Kuopio21:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationLuftetari Gjirokaster
-
FK Ventspils21:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationFK Sarajevo
-
Banants21:15

Detay
UEFA Europa Lig QualificationNK Maribor
-
FK Partizani Tirane21:15

Detay
UEFA Europa Lig QualificationAS Trencin
-
FK Budućnost Podgorica21:30

Detay
UEFA Europa Lig QualificationFK Partizan
-
FK Rudar Pljevlja21:30

Detay
UEFA Europa Lig QualificationOFK Titograd Podgorica
-
B36 Torshavn21:30

Detay
UEFA Europa Lig QualificationColeraine
-
Spartak Subotica21:45

Detay
UEFA Europa Lig QualificationDundalk
-
FCI Levadia Tallinn21:45

Detay
UEFA Europa Lig QualificationNK Osijek
-
FC Petrocub21:45

Detay
UEFA Europa Lig QualificationNSİ Runavik
-
Hibernian21:45

Detay
UEFA Europa Lig QualificationSP Tre Fiori
-
Rudar Velenje21:45

Detay
UEFA Europa Lig QualificationNK Dom
-
NK 22:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationUjpest
-
Neftçi Baku22:00

Detay
UEFA Europa Lig QualificationFH Hafnarfjörður
-
FC Lahti22:15

Detay


DÜNKÜ / BİTEN MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
Toulon Dünya Gençlik Festivali 9.lukPortekiz U19
2-0
Çin U21MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Yeni Güney GallerSydney Olympic U20
0-0
APIA Leichhardt U20MS
ABD USLLA Galaxy II
1-0
Tulsa RoughnecksMS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWAdamstown Rosebud U20
4-1
Newcastle Jets U18MS
ABD USLFresno FC
4-0
Seattle Sounders IIMS


Tümünü Göster


GENİŞ EKRAN İDDAA PROGRAMI

u00c7in 1. Ligi19/07/2018 14:30
531 - Beijing Enterprises - Dalian Transcendence
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.40
3.75
4.60
Hazırlık Maçları19/07/2018 16:00
534 - Wolverhampton - Ajax
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.85
3.30
2.80


UEFA Avrupa Ligi19/07/2018 18:00
538 - Gandzasar - Lech Poznan
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
5.00
4.00
1.35
1.85
1.50

Tümünü Göster


ORANI DÜŞEN MAÇLAR

Elite Club Friendlies21 Temmuz 02:00
Man City - Borussia Dortmund
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.62
2.87
3.50
3.75
2.50
2.20
2.35
2.30
1.57
1.60
Brezilya Serie B21 Temmuz 01:30
CSA - Fortaleza EC
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.45
2.70
2.90
2.90
3.20
2.90
1.57
1.53
2.35
2.40


Brezilya Serie B21 Temmuz 00:30
Sampaio Correa - Goias
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.50
2.80
3.20
3.10
2.87
2.60
1.57
1.57
2.35
2.35

Tümünü Göster